Jak získat peníze zpět na každodenních nákupech

Nakupovat musíme všichni, každý den. Položte si ale jednu základní otázku: Kolik peněz jste do této chvíle dostali zpět z Vašich každodenních nákupů? Žádné? Nyní máte možnost to změnit!

Představte si, že jdete nakupovat, a z každého Vašeho nákupu, nezávisle na výši částky, kterou za nákup zaplatíte, dostanete peníze zpět v hotovosti na Váš účet. Žádné načítání bodů, žádné „praktické“ dárky, které nikdy nevyužijete, ale skutečné peníze na účtu ve Vaší bance. Je to pro Vás zajímavé?

Teď vám ukažu jak se dají skutečně šetřit peníze při běžném každodenním nakupování.

 • peníze zpět dostanete i na již zlevněné zboží nebo služby
 • ušetřené peníze dostanete přímo na váš bankovní účet
 • nejde jen o jeden obchod ale o mnoho různých obchodů, kde běžně nakupujete
 • jediná karta s platností po celém světě překonavající všechna obchodní odvětví

Seznam obchodníků, kde dostanete peníze zpět z každého nákupu je velmi rozsáhlý a zde jsou jen ti nejznámější: Tesco, Decathlon, McDonald´s, KIKA, Bambule, BAUMAX, BAŤA, HUMANIC, OMV, SPORTISIMO, Energetické centrum, MALL.CZ, SPA.CZ, SLEVOMAT.CZ …

Nakupovat ale můžete u více než 2000 obchodníků v České republice a více než 36000 (4000 online obchodů) partnerů na celém světě.
Nezáleží na tom, zda zrovna potřebujete auto, televizi nebo jen pondělní večeři. Zda chcete jet na dovolenou, navštívit holiče nebo postavit dům. Pokud u těchto obchodníků běžně nakupujete tak proč nenakupovat se slevou?

Jak získávat peníze zpět z každodenních nákupů?

Stačí učinit jediné: zaregistrovat se na SetritPenize.com. Na základě Vaší úspěšné registrace Vám budeme informovat dále a pomůžeme Vám získat věrnostní kartu, která registruje Vaše nákupy, a vy získáváte peníze zpět.
Registrace je ZDARMA. Nedlouho po registraci Vám bude doručen uvítací balíček, ve kterém najdete základní informace, jak díky svým nákupům získat maximum.

Registrace do setrit penize

Tags: , , , , , , , , , , , , ,

Pátek, Září 10th, 2010 Kde ušetřit

Komentáře

 1. Lyoness napsal:

  Není to náhodou nakupování přes tady to lyoness, které se teď propaguje v talentmánii na Markíze?

  http://talentmania.markiza.sk/

  Jak v TV tak i na netu tou reklamou docela tlačí tak to asi bude dobrý…

  Koukám ale, že v ČR se Registrace Lyoness provádí pouze přes doporučení. Proč tomu tak je?

 2. Ano Lyoness registrace nových klientů je přes doporučení a to proto, že se v ČR sytém a síť obchodníků a klientů teprve rozbíhá. Na Slovensku už je to zaběhnuté. Proto Lyoness chce aby ti první člrnové byli maximálně seznámeni se společností a to jinak než přes přímé doporučení nejde. Takže registrace do lyoness je možná zatím pouze takto.

 3. Pavel napsal:

  Stejným způsobem lze nakoupit se slevou přes http://www.ecashback.cz. Získáte tak peníze zpět z běžných nákupů a navíc neplatíte žádné poplatky za členství – vše je zdarma.

 4. Tady se taky nic neplatí… vlastně nic na těchto stránkách nikoho nic nestojí 🙂 podobné ecashback.cz je i tento článek http://www.setritpenize.com/levnejsi-nakup-nakupujte-jeste-levneji-online/ a vypadá to, že je tam víc funkcí.

 5. LyonessOnline napsal:

  Jednoduchá a stručná prezentace Lyoness na youtube ve více jazycích http://www.youtube.com/user/LyonessOnline

 6. Martin napsal:

  Ja osobne zkusil http://www.smartcash.cz, kde je procento vraceni za nakup velmi vysoke. Mrknu i na toto a porovnam.

 7. […] načítají na clubcard a tím se šetří ještě víc. Nemluvě o tom že mám další slevy od 1% na všechny nákupy v Tesco a to i na jejich […]

 8. Marek Hnátek napsal:

  Dobrý den,
  děkuji Vám za tip. Už jsem několik těchto systémů zkusil a spokojenost. Vyzkouším i tento.

 9. Majka napsal:

  Ušetřit ještě více můžete také díky slevovým kupónům, nejvíce jich je na http://slevovykupon.net/

Jak ušetřit peníze

Každý den něco nakupujete a my Vám dáme rady jak při těchto každodenních nákupech ušetřit peníze nebo si i něco přividělat a nakonec až nebudete vědět co s penězi tak je budete chtít někam uložit nebo i investovat. Kombinací několika technik ušetříte peníze na další nákupy či investice.

Contributors

Pagerank změřil www.CZIN.eu

Registrace do setrit penize


HyperSlevy.cz