Slevomat a hromadné nákupy se slevou

Slevomat je již zaběhlý slevový portál, kde je každý den přidána nová sleva. Slevomat má ty nejlepší nabídky ve větších městech ČR a pro každý den je něco nového. Proto je důležité si slevu okamžitě pořídit, protože se již nemusí v budoucnu opakovat.

Jak je možné že dostanete až 90% slevu?

Prodejce si jednoduše zvolí kolik lidí minimálně musí slevu koupit aby se sleva aktivovala… Pokud je dostatečný počet kupujících tak se sleva aktivuje. Pokud není dostatečný počet zájemců tak jsou peníze Slevomatem vráceny ihned zpět. Proto Slevomat používá jako hlavní platební instrument Paypal, který je pro takové menší nákupy nejvhodnější.

Abyste věděli o aktuálních slevách tak je dobré poskytnout email slevomatu a pak vám každý den přijde aktualní sleva ve vašem městě.

V minulosti se vyskytly slevy jako pivo za 3,- Kč nebo Zorbing pro 2 osoby za 600,-

Více informací a přehled aktuálních slev najdete na Slevomat.cz

banner na slevy

2 comments

  1. Taky mi to už leze na nervy, je to mor. Slevy (i když imagine1rned) byly, jsou a budou vždycky dobrfd způsob, jak přimět ze1kaznedky utre1cet za něco, co nepotřebujed. Samozřejmě, je rozdedl mezi potřebovat to a chtedt to. Ale je každe9ho věc, jak moc se rodzhone investovat do zbytnfdch potřeb, a jak se neche1 pohltit slevami. Je1 ještě nevyužil jedinfd voucher, za to naši už v tom ledtajed. Ale ti si mohou finančně dovolit zkoušet vše , je1 na to neme1m Kdybych měl stabilned předjem, asi bych taky podlehl

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..