Cash Back

Jak získat peníze zpět na každodenních nákupech

Nakupovat musíme všichni, každý den. Položte si ale jednu základní otázku: Kolik peněz jste do této chvíle dostali zpět z Vašich každodenních nákupů? Žádné? Nyní máte možnost to změnit!

Představte si, že jdete nakupovat, a z každého Vašeho nákupu, nezávisle na výši částky, kterou za nákup zaplatíte, dostanete peníze zpět v hotovosti na Váš účet. Žádné načítání bodů, žádné „praktické“ dárky, které nikdy nevyužijete, ale skutečné peníze na účtu ve Vaší bance. Je to pro Vás zajímavé?

Teď vám ukažu jak se dají skutečně šetřit peníze při běžném každodenním nakupování.

 • peníze zpět dostanete i na již zlevněné zboží nebo služby
 • ušetřené peníze dostanete přímo na váš bankovní účet
 • nejde jen o jeden obchod ale o mnoho různých obchodů, kde běžně nakupujete
 • jediná karta s platností po celém světě překonavající všechna obchodní odvětví

Seznam obchodníků, kde dostanete peníze zpět z každého nákupu je velmi rozsáhlý a zde jsou jen ti nejznámější: Tesco, Decathlon, McDonald´s, KIKA, Bambule, BAUMAX, BAŤA, HUMANIC, OMV, SPORTISIMO, Energetické centrum, MALL.CZ, SPA.CZ, SLEVOMAT.CZ …

Nakupovat ale můžete u více než 2000 obchodníků v České republice a více než 36000 (4000 online obchodů) partnerů na celém světě.
Nezáleží na tom, zda zrovna potřebujete auto, televizi nebo jen pondělní večeři. Zda chcete jet na dovolenou, navštívit holiče nebo postavit dům. Pokud u těchto obchodníků běžně nakupujete tak proč nenakupovat se slevou?

Jak získávat peníze zpět z každodenních nákupů?

Stačí učinit jediné: zaregistrovat se na SetritPenize.com. Na základě Vaší úspěšné registrace Vám budeme informovat dále a pomůžeme Vám získat věrnostní kartu, která registruje Vaše nákupy, a vy získáváte peníze zpět.
Registrace je ZDARMA. Nedlouho po registraci Vám bude doručen uvítací balíček, ve kterém najdete základní informace, jak díky svým nákupům získat maximum.

Registrace do setrit penize

9 comments

 1. Není to náhodou nakupování přes tady to lyoness, které se teď propaguje v talentmánii na Markíze?

  http://talentmania.markiza.sk/

  Jak v TV tak i na netu tou reklamou docela tlačí tak to asi bude dobrý…

  Koukám ale, že v ČR se Registrace Lyoness provádí pouze přes doporučení. Proč tomu tak je?

 2. Ano Lyoness registrace nových klientů je přes doporučení a to proto, že se v ČR sytém a síť obchodníků a klientů teprve rozbíhá. Na Slovensku už je to zaběhnuté. Proto Lyoness chce aby ti první člrnové byli maximálně seznámeni se společností a to jinak než přes přímé doporučení nejde. Takže registrace do lyoness je možná zatím pouze takto.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..