Tesco club card opravdu ušetří

Chodíte pravidelně nakupovat do Tesca? Tak jste si mohli všimnout všudepřítomné reklamy na Tesco Club Card, to už jsem taky vyzkoušel a není špatné mít nějakou tu další slevu ikdyž né moc velikou.
Jelikož v Tescu nakupuji docela často tak už tam nějaké body mám a měl bych co nevidět dostat kupóny na další nákupy.

A to mě vede k myšlence proč tuto slevu nekombinovat s jinými slevovými produkty, kterých je celá řada.

Jsou zde různé kreditní karty, které vám dávají slevu 1% z jakýchkoliv nákupů ale i více… Jedna taková je třeba od penzijního fondu České spořitelny (Premia karta) a tyto ušetřené peníze vám jdou na penzijní nebo jiné pojištění. Pak jsou zde i jiné karty ale většinou je riziko a hlavní zisk pro kreditky to, že člověk zapomene zaplatit dluh z nějakého důvodu a pak oni vydělají na docela vysokých poplatcích.

Je tu ale jiný věrnostní program jako je Lyoness, který je plně rozjetý na Slovensku, kde běží dokonce i reklama na Markíze a je hlavní sponzor Talentmánie. S Lyoness můžete nakoupit Tesco poukázky o 1% levněji a pak je použít a zároveň uplatnit Tesco Club card. A pokud do Lyoness doporučíte přátele tak můžete mít další zisk. Navíc to nestojí peníze a není to kreditní karta. Pouze se platí za náklady spojené s výrobou a distribucí členské kartičky a to jen v případě, že neutratíte určitou částku za rok. Pokud se chcete registrovat tak mě kontaktujte, osobně se sejdeme v Praze nebo Brně protože jinak není registrace možná.

Takže je na zvážení co vše se dá kombinovat… a když se dá pár procent dohromady tak už jsou to velké úspory.

8 comments

 1. Tak dneska mě Club Card opravdu nadzvedl …

  Z nabídky kupónů na slevu byl použitelný pouze na jeden druh zboží, jinak samý pleps.
  Tak jsem aspoň ten jeden kupón dnes chtěla použít.
  U samooblužné pokladny to nešlo. Přivolaná obsluha mi řekla, ať si tentokrát zaplatím za artikl plnou cenu a příští nákup stejného zboží na druhý pokus platím u pokladny , kde to kupón schroustne.
  ALE JÁ NECHCI KUPOVAT NA NĚKOLIK POKUSŮ JISTÝ DRUH ZBOŽÍ !!! Připomíná mi to větu z povídky Šimka a Grossmana : „Nechci slevu zadarmo….“
  Tak jsem řekla, ať si to tam nechá, že to nechci. Tak mi vynulovala celý nákup a já musela jít stát frontu k pokladnám !! No to je tedy vopruz !!! Končím… nebudu ze sebe dělat blbečka !!!

 2. Je pravda, že samoobslužné pokladny v Tescu to někdy urychlí ale pokud chcete uplatnit nějaké reklamace nebo Tesco poukázky či jiné kupóny tak to nepůjde… člověk je člověk a strojem se nenahradí. A teď před vánocema se frontám asi nevyhnem.

 3. Tak po dlouhé době nám přišlo první vyúčtování na 385,-… před tím byla špatně zadaná adresa, která se opravila a body byly převedeny protože na špatné adrese nestojí ani barák… chyba vznikla nejspíš na straně TESCA načítáním ručně vyplněných formulářů. Každopádně to je docela velká částka a v kombinaci s ostatníma slevama, co jsme zde popsal se ušetřilo víc jak 1000,- a to jsem nemusel měnit dosavadní způsoby nakupování.

 4. Tak dneska mi došla 3tí obálka s poukázkama a slevama a bylo tam už i započítané něco od eOnu. Takže teď to půjde rychleji teda pokud někdo moc nezdraží a nebudu muset přejít jinam. 🙂

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..