bitcoin mining

Vytěžte si svoje Bitcoiny se ziskem přes 240%

Říkal jsem si, že není špatné spekulovat s Bitcoinem. Schválně půšu spekulovat, protože slovo Investice asi není správné. Kryptoměny jsou zatím velice volatilní a člověk může rychle ztratit svou investici.
Ale těžení Bitcoinů a jiných měn se dá celkem jednoduše realizovat.

Od Splasknutí Bubliny se

Těžit Bitcoin nebo Ethereum se dá dvěma způsoby.

  1. Koupit hardware a začít si těžit sám.
  2. Koupit si virtuální hardware v nějakém datacentru a Bitcoiny nebo Etherea těžit s menší investicí bez vlastního HW.

Tak jako u Web hostingu se pořídí virtuální server s určitými parametry jako třeba rychlost procesoru, velikost disku, rychlost připojení atd tak u Těžebních serverů je to podobné… je tam tzv Hashrate a a u Bitcoin neboli taky BTC se to počítá v TH/s. Takže šlověk jde a objedná si výpočetní sílu cca 7TH/s a to bu hned další den vydoluje určitý počet BTC které může okamžitě prodat nebo reinvestovat do dalších THs. Kontrakty jsou na rok teda alespoň u společnosti kterou tady uvedu. Samozzřejmě je zde konkurence ale zdá se mi že u Hashflare je nejvyšší ziskovost.

1THs výpočetní síly vyděla denně momentálně (2.1.2018) 0.00013553BTC což je při ceně 15000 USD/BTC cca 2USD denně. Jeden THs pak vyjde při současných cenách na 220USD. Takže pokud budeme předpokládat, že se cena BTC nebude propadat ale spíše stagnovat nebo spíš růst tak za rok budete mít na účtě 742USD v Bitcoinech.

To je docela zajímavá investice a hlavně zkušenost s kryptoměnami. Samozřejmě jde investovat i méně než 220USD ale maximum je 100THs.

Cena je tedy jednotkově nastavena na 2.20USD za 10 GH/s. BTC je občas nedostatek HW ale občas se uvolní. Dá se taky těžit Ethereum nebo ZCash, Dash, které nejsou až tak moc ziskové.

HashFlare

Kalkulačka s trochu přesnějším výpočtem k 2.1.2018:Hashflare

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..