damejidlo

Pár nových online obchodů kde se dá ušetřit

Je zde opět pár nových obchodů, kde se dá ušetřit. Mezi tím ale bohužel zmizely jiné. Každopádně cashback je jen 2-3% z celkového nákupu ale když se vezme v ůvahu, že tam nakoupíte všechny potraviny tak se dá ušetřit hodně.

Mluvím o Rohlik.cz, který jsem už zkusil a opravdu funguje skvěle okolo Prahy a Brna a to jezdí i trochu dál a nakupy nad 300,- jsou většinou s dovozem zdarma… nechybí akční zboží, slevy a vše co najdete v kamenném obchodě… dokonce to bylo vše zabalené do papírových tašek a pěkně roztříděné. No mají to moc kvalitně zpracované a divím se jestli teď mají nějaký zisk. Každopádně je možné dostat k tomu i další 2% pokud se registrujete dále.

Pak je tu další DámeJídlo.cz, které taky skoro každý zná… takový agregátor restaurací s rozvozem ve vašem okolí. Pokud nakoupíte přes Heureka tak vám dají kupón na 100,- na dámejídlo.cz a navíc je tu i 2% sleva přes nákupní společenství.

Nakonec AliExpress.com a Ebay.de ti jsou taky na seznamu a z každého nákupu dostanete několik % zpět na váš účet. A za to, že se podělíte o tuto informaci získáte další %.

Aktualizace 1.1.2021: Rohlik ani Damejidlo již nemají affiliate program a není možné získat „cashback“ z nákupů. jiné obchody byly přidány. Nejvýhodnější je nákup Tesco nebo Kaufland dárkových poukazů se slevou 2%.

Registrace do setrit penize

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..