Porovnejte si kolik stojí elektřina a plyn jinde

Po navýšení cen energíí v roce 2011 a opětovném nedoplatku a navýšení záloh jsem se rozhodl se kouknout kolik bych ušetřil při změně dodavatele plynu. Koukal jsem na kalkulačku přímo u e-on kde mám i elektřinu a říkám si, že to bude výhodnější mít u jednoho dodavatele vše, protože dám „množstevní“ slevu.

Ale samozřejmě jsem se šel podívat i na jiné nabídky a to mě zaujala jednoduchá kalkulačka na Usetreno.cz

Po zadání spotřeby 20MWh mě vyšla jako nejlevnější právě nabídka od e-on a to cca 7500,- ročně a to stojí za úvahu. Jelikož se e-on spolčilo i s Tesco ClubCard tak se veškeré zálohy placené do e-on načítají na clubcard a tím se šetří ještě víc. Nemluvě o tom že mám další slevy od 1% na všechny nákupy v Tesco a to i na jejich benzínkách.

Ale to jsem odbočil od levnější energie… na Usetreno.cz tam najdete dlouhý seznam všech alternativních dodavatelů a distributorů plynu a elektřiny a také uvidíte vaší roční spotřebu.

Navíc stačí vyplnit jednoduchý formulář a oni se o zbytek postarají a nebude vás to stát nic navíc alespoň ze strany Usetreno.cz. Oni za vás už zařídí zbytek a vy pak budete mít jenom nižší účty za energie, které například u plynu vzrostly o více než 30% v roce 2011!

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..