Jak vydělat ježděním taxíkem

Nedávno se ke mně dostala zajímavá informace o nové aplikaci pro střední evropu, která vám jednoduše najde nejbližší taxi a tím pádem ušetří peníze vám ale nechá vydělat i taxikáře.

Aplikace, která dokáže přivést nejbližší taxi až k vám

Liftago je zcela nová technogická služba, jež byla vytvořena na základě dlouhodobé vize zprostředkovat lidem na celém světě bezproblémovou dopravu z místa na místo a nastolit trend, který se stane dopravním řešením budoucnosti. Tato myšlenka je také důvodem, proč všichni, kteří se na projektu podílejí, svou práci tolik milují! Liftago Taxi je služba zprostředkovaná mobilní aplikací, které přímo propojuje pasažéry (s aplikací Liftago Taxi) a řidiče vozů taxi (s aplikací Liftago Driver) a nabízí tak lépe načasované, spolehlivější a pohodlnější cestování taxíky. Pasažérům Liftago umožňuje zkrátit čekací dobu a vyhnout se předraženým jízdám či nepříjemným překvapením. Řidičům zase pomáhá poskytovat kvalitnější služby a lépe zhodnotit jejich podnikání.

Proč je to tak výhodné

Používání aplikace Liftago se vyplatí pasažérům i řidičům vozů taxi. Aplikace jsou ke stažení zdarma a jejich používání pasažéry nic nestojí. Řidiči zase ocení příliv nových zákazníků, který jim používání aplikace Liftago Driver přinese, přičemž zaplatí pouze minimální, pevně stanovený poplatek za každou objednávku, kterou prostřednictvím aplikace obdrží. Tento poplatek je zdrojem tzv. Liftago taxi ride revenue a tvoří základ financování Liftago komunitního podnikání.

Co to je to komunitní podnikání

V současnosti existuje na světě několik mobilních aplikací, které taktéž propojují nabídku a poptávku taxi služeb. Společným jmenovatelem všech těchto aplikací je však nedostatečná uživatelská základna, a to na obou stranách: trpí nedostatkem pasažérů i nedostatkem řidičů. Do distribuce těchto produktů proudí obrovské sumy peněz. V rámci Liftago komunitního podnikání propojujeme myšlenku, technologii a know-how. …A polovinu zisku (tzv. taxi ride revenue) sdílíme s našimi marketéry, kteří jsou k šíření Liftago služby po celém světě finančně motivováni. Úkolem Liftago marketérů je zajistit, aby v rámci jejich komunit používalo naše bezplatné Liftago aplikace co nejvíce pasažérů a řidičů. Na oplátku získávají marketéři finanční podíl z každé jízdy, kterou pasažéři z jejich komunity uskuteční. Tato motivace spolu s tzv. crowd intelligence („moudrostí davu“) našich marketérů tvoří základ myšlenky, jak efektivně šířit Liftago po celém světě.

Kolik si můžete vydělat s Liftago

To záleží jen na Vás a Vašich marketingových dovednostech. Představte si, že dokážete zaregistrovat 10 nových marketérů do 1. linie Vaší komunity a každý z těchto marketérů zaregistruje dalších 5 marketérů a 5 pasažérů do své vlastní první linie. Poté tato první linie udělá totéž a tak dál. Nyní díky Vám již využívá Liftago téměř 40 000 pasažérů v šesti liniích Vaší komunity. Pokud každý pasažér ve Vaší komunitě objedná taxi přes Liftago jednou za měsíc, znamená to pro Vás příjem větší než deset tisíc korun měsíčně. Co když ale budou jezdit pasažéři častěji? Co kdybyste přivedli do své komunity taxikáře, kterým ukážete, jak se stát marketéry ve Vaší komunitě? Tak do Vaší komunity přivedou mnoho pasažérů, které dennodenně potkávají. Zkrátka je jen na Vás, jak maximalizujete potenciál Vaší komunity!

Jak začít vydělávat

Po registraci do projektu obdržíte informační email s doporučeními, jak postupovat, abyste maximalizovali svou možnost výdělku ještě před uvedením Liftago na trh. Vašim cílem je budovat vlastní marketingovou komunitu pomocí Vašeho unikátního zvacího kódu. Marketéři, které do projektu přizvete, Vám pomohou rozšířit Váš dosah na trhu. A to i do dalších zemí, ve kterých se chystáme Liftago uvést) a získat tak mnohem více pasažérů a řidičů. Vaše komunita začne generovat zisk v momentě, kdy pasažéři z Vaší komunity začnou používat Liftago k objednávání taxi služby.

Shrnutí

Jednoduchá myšlenka, věc která ušetří peníze vám a nechá vydělat taxikáře… navíc se zlepší jejich služby. A za šíření informace budete navíc odměněni. Tak na co čekáte, registrace nic nestojí.

ZAREGISTRUJTE SE ZDE

Info pro pasažéry

https://www.youtube.com/watch?v=d0C0dZg4d34

Info pro řidiče

https://www.youtube.com/watch?v=OTyrSUj1RrI

Info o aplikaci

https://www.youtube.com/watch?v=uOs_aE1qF88

ZAREGISTRUJTE SE ZDE

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..