ING konto, výhodné spoření

Každý den narazíme někde v médiích na reklamu, kde nám nabízejí výhodné úrokové sazby na spoření.

Už několikrát jsem přemýšlel, že to ING co mám zas tak výhodné není a přece jen je někde o půl procenta nebo i celé procento víc. Ale pak když jsem měl čas si najít konkrétní nabídku tak jsem došel na to, že už jsou na stejné nebo nižžší úrovni než ING konto, které používám když zrovna nějaké peníze jsou.

ING konto totiž nic nestojí. Absolutně žádné poplatky za nic a nikam se nemusí chodit něco podepisovat. Všechno se řeší poštou a poštovné hradí ING. Takže jediná cesta je do poštovní schránky.

Bál jsem se jak to bude zabezpečené a jestli mi někdo peníze neukradne když je k nim přístup jenom online. Na tohle ale taky mysleli a již při vyplňování smlouvy se zadávají čísla účtů odkuk se tam budou posílat peníze a kam se budou odesílat a jejich počet je limitovaný takže to dobře zvažte. Myslím, že tam jsou 3 možnosti.

S likviditou je to trochu horší. Peníze nemáte hned ale musíte počkat až když se přepošlou mezi bankami takže asi 2 pracovní dny. ING konto má ale další funkce, o kterých ale až příště. Momentálně je nevyužívám.

Teď k nabídce.

Stačí když vám poradím a s touto registrací získám já tak i vy:Bonus pro Vás
300 Kč za každého z Vašich přátel.

Bonus pro Vaše přátele
Zvýhodněný úrok 3,5 % p.a. na měsíc červen 2011.
Co musíte udělat?

1. Sjednat si první smlouvu o spořicím účtu ING Konto nejpozději do 30. 4. 2011 jedním z těchto způsobů:

prostřednictvím webu www.ingkonto.cz,
po telefonu na bezplatné infolince 800 159 159,
ve finančním centru ING Oranžový dům (Plzeňská 1, Praha 5 – Anděl).

2. Při zakládání ING Konta uvést do smlouvy tento unikátní kód.
Unikátní kód:
862978

3. Do 31. 5. 2011 převést na své ING Konto první vklad v jakékoli výši.

Za posledních pár let úroková sazba ING konta kolísala okolo 3% teď je na 1.75% a pořád je jedna z nejvyšších u nás.

Více přímo od ING:

Hlavní výhody ING Konta:

 • Úrok 1,75 % p. a.

  Díky dlouhodobě nadprůměrně vysokému úroku můžete zhodnotit své peníze. Není stanovena minimální ani maximální částka, kterou musíte mít na účtu.

 • Žádné poplatky

  Neplatíte opravdu žádné poplatky, ani jednorázové, ani paušální. Neplatíte tedy za transakce ani za zřízení, vedení či zrušení účtu (viz. sazebník služeb spořícího účtu ING Konto).

 • Peníze stále k dispozici

  ING Konto nemá žádnou výpovědní lhůtu, jak tomu je například u termínovaných vkladů. Kdykoliv si tedy můžete jakoukoli částku převést z ING Konta na jiný účet. Můžete si zvolit až 3 účty, na které budete převádět peníze.

 • Založení účtu jednoduše přes internet

  Připravte si občanský průkaz a číslo vašeho stávajícího korunového účtu a vyplňte formulář. Po odeslání formuláře vám zašleme poštou smlouvu.

 • Správa přes internet

  Ke svému účtu budete mít přístup přes internet. Můžete tak jednoduše vyřizovat všechny své převody peněz i kontrolovat stav účtu. Opakující se platby (např. nájemné) můžete vyřešit pomocí trvalých příkazů a inkasních plateb.

  Přečtěte si více o internetovém bankovnictví.

 • Nemusíte rušit své stávající účty

  Nemusíte tedy měnit banku, jen si založit navíc ING Konto, kde své peníze zhodnotíte a v případě potřeby převedete zpět na kterýkoliv z vašich účtů, ze kterého je můžete vybrat.

 • Žádná částka není malá

  Je stejně výhodné uložit na ING Konto jednorázově větší sumu, nebo pravidelně menší částky. Záleží jen na vašem rozhodnutí – ING Konto spolehlivě zhodnotí každou vaši korunu.

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..