Bankerat – nebankovní půjčka formou aukce

Půjčit peníze si nemusíte jen od bank, ale i od běžných lidí na Internetu. P2P úvěry nabízí nižší úrokovou sazbu. Uspěje tento stále populárnější model i v Česku? V zahraničí už úspěšně funguje několik let. Tento ověřený model vám může ušetřit mnoho peněz pokud si zrovna musíte půjčit a nebo naopak vydělat peníze, které máte nazbyt a půjčíte je dál za vámi zvolený úrok.

Pro žadatele o půjčku

Asi se ptáte, co vám přinese ucházet se o půjčku právě přes tento portál? Měly by to být především férové úroky a možnost získat půjčku ačkoliv vám jiné instituce nechtějí půjčit. Nemusí to být vždy z důvodu, že nemáte dostatek peněz. Často stačí, že jste cizinec a pro většinu úvěrových společností ztratíte na atraktivitě.

Systém naleznete na adrese www.bankerat.cz

Pro věřitele

Snižuje vám banka téměř pravidelně úroky na vašem spořícím účtu? Pokud hledáte alternativu, můžete zkusit zapojit se do tohoto nadějného projektu. Bohužel nikdo za vás nenese zodpovědnost a riziko nesplácení je celé na vás. To je hlavní nevýhoda portálu, protože pokud vám dlužník včas nezaplatí, máte omezené způsoby jak peníze dostat zpět. Jak je toto riziko aktuální nicméně ukáže až čas. Při investování ale platí jednoduchá rovnice vyšší úrok = vyšší riziko.

Registrujte se na www.bankerat.cz

Bankerat půjčka formou aukce

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..