Registrace

Nakupujete, jíte, platíte za služby, cestujete a relaxujete? Pokud chcete dostávat peníze zpět za tyto aktivity potom se registrujte a bude vám zaslána karta a informační balíček, ve kterém najdete základní informace. Toto není registrace do Tesco Club Card… tu si můžete jednoduše sehnat přímo v Tescu. Tohle vám dá další slevy ve více obchodech bez žádných nákladů.

Registrace i členství na Šetřit Peníze je bezplatné.

všechny údaje jsou povinné

Jméno

Váš email

Zpráva pro nás:
Napište, kde chcete ušetřit/vydělávat peníze... Baumax, Mall, Amazon, McDonald, Levnější TAXI,...

Kontrolní otázka

Souhlasím s tím, že výše uvedené údaje budou použity pro registraci do firem, které mi umožní ušetřit peníze a bude možné se z nich odhlásit.

Beru na vědomí, že s touto registrací nejsou spojené žádné poplatky a vše je zadarmo.

Po odeslání tohoto formuláře vám zašleme na email další informace popřípadně jej zaregistrujeme do firmy co umožní ušetřit peníze z každého nákupu. A pak můžete začít šetřit peníze i vy. Děkujeme za spolupráci.

Jak ušetřit peníze

Každý den něco nakupujete a my Vám dáme rady jak při těchto každodenních nákupech ušetřit peníze nebo si i něco přividělat a nakonec až nebudete vědět co s penězi tak je budete chtít někam uložit nebo i investovat. Kombinací několika technik ušetříte peníze na další nákupy či investice.

Contributors

Pagerank změřil www.CZIN.eu

Registrace do setrit penize


HyperSlevy.cz